O nas

O nas

Jak to się stało, że stworzyliśmy własne narzędzie do masowej obsługi Profili Firmowych Google?

Nasza historia z obsługą Profili Firmowych Google zaczęła się kilka lat temu. Szybko uświadomiliśmy sobie, że jeśli chcemy realizować nasze cele wygodniej, skuteczniej i taniej, potrzebujemy sprawnego narzędzia, na którym będziemy mogli polegać. Niestety wszystkie rozwiązania dostępne wtedy na rynku były niedoskonałe. Nie pozostało nam nic innego, jak napisać własny soft, który będzie spełniał wszystkie nasze (a jak okazało się później – również i Wasze) oczekiwania. Czy stworzyliśmy idealną aplikację do masowego zarządzania wizytówkami na mapach Google? Być może!
GrowAp narzędzie do masowej obsługi Profili Firmowych Google
Przewaga rynkowa

Czym nasza usługa wygrywa z innymi dostępnymi na rynku?

Niezawodność naszego softu wynika z tego, że jest to narzędzie, na którym sami bez przerwy pracujemy i je udoskonalamy.

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w branży i szeroką wiedzę nie tylko z zakresu Profili Firmowych Google, ale także z SEO, ADSów i analityki internetowej.

Jesteśmy w stałej współpracy z IT – monitorujemy działanie aplikacji, wdrażamy nowe funkcjonalności i reagujemy na zmiany wprowadzane przez Google.

W naszej ofercie znajdziesz możliwość wykupienia u nas obsługi Twojej sieci wizytówek lub opcję przeszkolenia Twoich pracowników plus uzyskania dostępu do naszej aplikacji.
Usługa growAp

Nie udostępniamy narzędzia growAp SaaSowo. Dlaczego?

Należy pamiętać, że do uzyskiwania lepszych wyników, oprócz dobrego narzędzia, potrzebna jest także wiedza i systematyczna praca doświadczonego człowieka.

Kluczowymi czynnikami do osiągnięcia sukcesu jest konsekwentne i przemyślane dążenie do wyznaczonego celu, skrupulatność, regularność prac, znajomość procedur Google, i wiele innych.

Uwaga! Nieprzemyślane, masowe zmiany wprowadzane na Profilach Firmowych Google mogą skutkować zamknięciem Profili.

Oferowane przez nas usługi mają na celu maksymalne wykorzystanie potencjału, który drzemie w wizytówkach Google, zapewnienie naszym klientom bezpiecznej i skutecznej obsługi, a także prowadzenie przemyślanych, skutecznych działań sfinalizowanych wzrostem sprzedaży. Wierzymy, że na koniec dnia słupki muszą się zgadzać.

Jesteś zainteresowany/a?

Skontaktuj się z nami!

Przetestuj za darmo aplikację, odbierz bezpłatny audyt Profili Firmowych Google Twojej marki i napisz z jakimi problemami możemy Ci pomóc. Wspólnie dobierzemy funkcjonalności narzędzia growAp odpowiadające Twoim potrzebom i wybierzemy odpowiednią dla Ciebie formę współpracy:

1. zarządzanie Profilami przez nasz zespół
i wdrożenie aplikacji „szytej na miarę”

1. zarządzanie Profilami
przez nasz zespół
i wdrożenie aplikacji
„szytej na miarę”

/

2. przeszkolenie Twojego zespołu
i wdrożenie aplikacji „szytej na miarę”

2. przeszkolenie
Twojego zespołu
i wdrożenie aplikacji
„szytej na miarę”