Case study

CASE STUDY

Poznaj historie naszych klientów

Logo Credit Agricole

Credit Agricole

Bank z ponad 20-letnim stażem na polskim rynku, zajmujący się obszarami bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, a także małych i średnich firm. Jeden z najchętniej polecanych banków w Polsce. To klient świadomy i zaangażowany w rozwój Profili, poświęcający sporo uwagi swojej obecności na platformie Google.

Logo EMC

EuroMediCare

EuroMediCare to międzynarodowa sieć szpitali i przychodni Penta Hospitals International, które należą do grupy EMC. Do jednego klastra zalicza się 1 szpital specjalistyczny oraz 10 przychodni. Firma dostarcza opiekę medyczną najwyższej jakości i dba o profesjonalną obsługę pacjentów.

Logo KFC

KFC

KFC to sieć restauracji szybkiej obsługi, która słynie z dań z kurczaka i dodatków. Codziennie przez każdy z ponad 300 lokali w Polsce przewijają się tysiące gości. Sieć posiada restauracje o różnych konceptach, w tym drive-thru i te z dostawą.

Logo Zegarki.pl

Zegarki.pl

Zegarki.pl posiada sieć 7 butików z markowymi zegarkami i akcesoriami, w których klienci z różnym budżetem mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa i najwyższej jakości obsługi. Firma prowadzi także sprzedaż internetową.